Başkan Çerçioğlu’ndan bu kez “Türkiye için yürekten” vurgusu

CHP’nin büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Ankara'da bir araya geldi. Toplantıya Aydın’dan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile birlikte CHP’li 8 ilçe belediye başkanı katıldı.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına hız kazandıran CHP’nin, Ankara’da düzenlediği büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları toplantısına, Aydın’daki CHP’li belediye başkanları da tam kadro katıldı. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerine gerçekleşen toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ABB Başkanı Özlem Çerçioğlu, Türkiye’nin aydınlık yarınları için yürekten çalışacaklarını vurguladı.

“YÜREKTEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

En son gerçekleşen Yerel Seçimler’de ‘Aydın için yürekten’ sloganını kullanan Başkan Çerçioğlu, toplantıdan fotoğraflara yer verdiği sosyal medya paylaşımında bu kez “Türkiye için yürekten” vurgusunda bulunarak, “Ankara’da gerçekleşen Belediye Başkanları toplantısında 13. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldik. Ülkemizin aydınlık yarınları için yürekten çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.