Kuşadası'nda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda geçtiğimiz hafta lunapark oyuncakları kuruldu. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in çocuklara hediye ettiği oyun alanına 23 Nisan'da ilgi yoğun oldu. Aileleriyle birlikte alana gelen çocuklar atlı karınca ve dönme dolaba binip, sevilen çizgi film karakterleri olan Red Kit, Dalton Kardeşler ve Hulk heykellerinin önünde de bol bol fotoğraf çektirdi. Çocukların sosyalleşmesini de sağlayan oyun alanı, 29 Nisan'a kadar her gün 11.00-18.30 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

“Dökme ve varilli zeytinyağı ihracat yasağı hemen kaldırılmalı” “Dökme ve varilli zeytinyağı ihracat yasağı hemen kaldırılmalı”

AİLELER VE ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL'E TEŞEKKÜR

Oğluyla birlikte lunapark oyun alanına gelen Bahar Önel, "Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. 23 Nisan coşkusunu statta kutladıktan sonra ailece lunapark oyun alanına geldik. Çok keyifli vakit geçiriyoruz. Çocuklarımıza bu imkanı sunan Belediye Başkanımız Ömer Günel'e teşekkür ederim” dedi.

Çocuklara yönelik aktivitelerin önemine değinen Canan İncetellikara ise, “Böyle etkinliklerin olması hem bizleri hem çocuklarımızı çok mutlu ediyor.  Başkanımıza çocuklarımızı ve bizleri her zaman düşündüğü için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ