Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor

Ada Camping, doğayla iç içe olan ortamı ve kentin Mavi Bayrağa sahip Sevgi Plajı’nın hemen yanında bulunması nedeniyle her yıl kamp ve karavan tutkunlarının gözdesi oluyor. 25 dönüm arazi üzerine kurulu olan turistik tesis, sahip olduğu karavan alanının yanı sıra VIP ve standart çadırlarıyla da tatilcilere unutulmaz bir kamp deneyimi sunuyor. Mavi ile yeşilin birleştiği Ada Camping, ayrıca konukları için sunduğu konfor ve teknolojik altyapısı ile de yerli ve yabancı turistler tarafından tercih ediliyor.

KUŞADASI’NDA YENİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZMİN TEK ADRESİ

Bu yıl ‘Sürdürülebilir Turizm Belgesi’ almaya hak kazanarak çevresel, ekonomik ve sosyal yönden de eksiksiz bir tesis olduğunu ortaya koyan Ada Camping’te, Ramazan Bayramı tatili için hazırlıklar son aşamaya geldi. Bu kapsamda tesiste VIP ve standart çadırların kurulumu tamamlandı. Kuşadası Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ağaç budama, ot temizliği ile çevre ve peyzaj düzenleme çalışması yürüttüğü tesiste, yapılan erken rezervasyonlarla şimdiden doluluk oranı yüzde 80’lere kadar ulaştı.

Kaynak: HABER BÜLTENİ