Törene, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan, Koçarlı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Taner Akbaş, Paydaş Okulların Müdürleri, Koçarlı MYO Müdür Yardımcıları, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

Koçarlı MYO öğrencileri tarafından işaret dili ile gerçekleştirilen İstiklal Marşı’nın ardından açılış konuşmalarını yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erkan Salan ve Koçarlı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Taner Akbaş, üniversite olarak özel çocuklarımız ve gençlerimizin mutlu, sağlıklı ve başarılı bireyler olmaları için tüm imkânlarla çalışmaya devam ettiklerini belirterek, gerçekleştirilen proje ve eğitimlerle kampüsümüzde engellerden uzak bir şekilde yaşamın kolaylaştırılmaya çalışıldığına değindi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Koçarlı MYO, Hacı Hüseyin Aslan Özel Eğitim Uygulama Okulu, Ege Güldem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ile Seda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü iş birliği ile hazırlanan programda, Koçarlı MYO Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri ile paydaş okulların öğrencilerinin birlikte hazırladığı dans ve halk oyunları gösterileri ile müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Ressam Özdemir ilk kişisel sergisini İbramaki Sanat Galerisi’nde açtı Ressam Özdemir ilk kişisel sergisini İbramaki Sanat Galerisi’nde açtı

Mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından öğrencilerin keplerini atması ile tören sona erdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ