Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  Ülke siyasetinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından iktidar partisi AK Parti ile ana muhalefet partisi CHP arasındaki ilişkilerin “normalleşme” sürecine girmesinin Aydın’a yansımaları merak ediliyor.

ASKİ 10 yılda 706 adet sondaj ve 100 bin metre içme suyu çalışması gerçekleştirdi ASKİ 10 yılda 706 adet sondaj ve 100 bin metre içme suyu çalışması gerçekleştirdi

AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, parti il merkezindeki basın toplantısında, Aydın’daki CHP örgütleriyle iletişim kurup kurmadıkları sorusuna, “Ben kendi il başkanlığım süresinde hangi siyasi parti olursa olsun il başkanlarıyla teşkilatlarıyla istiaremizi, diyaloğumuzu, sahada karşılaşılabilecek olumsuzlukları giderebilmek için siyasi diplomasiyi yerinde bir süreçle götürdük. Siyasal iletişimimizi kapalı tutmadık. Bundan sonraki süreçte de diyaloğa, iletişime açığız. Siyasi nezaket çerçevesinde diyaloglarımızı devam ettiririz” sözleriyle yanıt verdi.

“BAKARIZ, DEĞERLENDİRİRİZ…”

Ökten, 31 Mart yerel seçimlerinde üçüncü kez seçilen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na tebrik ziyaretine gidip gitmeyeceklerine ilişkin soru üzerine “Bakarız, konuşuruz, değerlendiririz. Ziyaret yapmayacağız diye bir şey yok” yorumunu yaptı. 

Editör: Haber Merkezi