Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, şeffaf yönetim ilkesiyle belediye hizmetlerini yerine getireceklerini kaydetti.

Arıcı, yaptığı açıklamada, “Önceki dönem Belediye bünyesinde olmasına rağmen, Koçarlı halkına fayda sağlamak yerine, şahsi eş, dost, kardeş işlerinde kullanılan ve kiraya verilen belediye şirketine 1 TL para kazandırmayan iki adet Kamyonun ekspertiz değerinde 5 firmadan alınan tekliflerin en yükseğine satışı yapılmıştır” ifadelerini kullandı.

“SÖZÜMÜZ OLSUN”

KUTO, TOBB 80. Genel Kurulu'na katıldı KUTO, TOBB 80. Genel Kurulu'na katıldı

Satış bedeliyle önceki dönemden ödenemeyen personel maaşlarını ödeyeceklerini aktaran Arıcı, şunları kaydetti: “Bırakılan enkazla sırtımızı yere getiremeyeceksiniz. Topuklu Efemiz Sn. Özlem Çerçioğlu’nun desteği ile belediyemiz gücüne güç katacak, şahsına hizmet edenlere inat, Koçarlı Halkı için hizmet etmeye devam edeceğiz. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile her ayın 1’inde Belediyemiz gelir ve gider tablosu siz değerli vatandaşlarımızın bilgisine sunulacaktır. Bu da bizim sözümüz olsun.” 

Kaynak: HABER MERKEZİ