Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  Efeler Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Fatih Atay, 31 Mart yerel seçimleri öncesi propaganda çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya gelen Atay’ın seçim otobüslerinde ve etkinliklerinde kullanılan şarkısında “Fatih Atay’la aynen devam” vurgusu öne çıkıyor.

İstanbullu bir müzisyen tarafından yapılan seçim şarkısında Atay’ın 5 yıllık dönemdeki hizmet odaklı anlayışına dikkat çekilerek, “Halkımızın terazisi en büyük gücü” mesajı veriliyor.

Tarımda kuraklık tehlikesi sürüyor Tarımda kuraklık tehlikesi sürüyor

“EFELER BİLİR…”

Atay’ın seçim şarkısının sözleri şöyle:

“Fatih Sultan Mehmet’ten almış adını / Efelerle hizmette yapmış şanını / Boyun eğmez kimseye haktan başka / Hizmet eder durmadan halka başkan / Doğru dürüst, vatansever bir Atatürkçü / Halkımızın terazisi en büyük gücü / Bu şarkıyı burada kesin, teker teker hizmet etsin /

Bakın, tartın, ölçün, biçin Fatih Atay sizin için / Fatih Atay’la aynen devam, güzel insan, düzgün adam / Biliyoruz, görüyoruz, her adımı halka aşktan / Bozulmuş plaklar çalınmaz baştan / Farkındayız her şeyin rahat ol Başkan / Efeler bilir, Efeler merttir. Fatih Başkan varsa kararlar nettir.” 

Kaynak: HABER MERKEZİ