Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Murat Tan'ın haberine göre, DSİ Bölge Müdür Cengiz Köse, bölge müdürlüğünün görev alanında bulunan 13 adet Sulama Birliği başkanlarının katılımıyla değerlendirme toplantısı yaptı. İşletme ve Bakım Şube Müdürü Emre Elmalı’nın da hazır bulunduğu toplantıda; sulama birliklerinin yapacağı çalışmalar ile sulama faaliyetleri görüşüldü.

Geçmiş sulama sezonunun detaylı bir şekilde değerlendirildiği toplantıda, önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek çalışmaları planlamak adına stratejiler belirlenirken, sulama birliklerinin yapacakları çalışmaların yanı sıra, sulama faaliyetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesi için neler yapılabileceği de tartışıldı.

İYİ Parti’nin Germencik adayı değişti İYİ Parti’nin Germencik adayı değişti

Katılımcıların fikir alışverişinde bulunarak birlikte hareket etme ve gelecekteki sulama projelerini daha başarılı bir şekilde yönetme amacıyla bir araya gelmesine olanak sağlayan toplantıda ayrıca sulama birliklerinin işleyişini geliştirme ve gelecek dönemde daha verimli çalışmalar yapma hedefine de odaklanıldı. 

Kaynak: MURAT TAN