Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Kadın Kolları Örgütü olağan kongresi dün yapıldı. Üç adayın yarıştığı kongrede Nilgün Aktaş rakiplerini geçerek yeni başkan oldu. Çiçeği burnunda başkan Aktaş sosyal medya hesabından teşekkür mesajı paylaştı. Aktaş paylaşımında “Öncelikle kongreye katılan ve oy kullanan her bir kadın üyemiz olmak üzere Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Özlem Çerçioğlu’na, CHP Aydın İl Başkanımız sayın Hikmet Saatçı ve İl Yönetimimize, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Ayşe Özdemir ve İl Kadın Kolları Yönetimimize, CHP Nazilli İlçe Örgütü’müze, CHP Aydın Milletvekillerimize ve Nazilli Belediye Başkanımız sayın Ertuğrul Tetik'e katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“KAZANAN ÖRGÜTÜMÜZ OLDU”

ASKİ 10 yılda 706 adet sondaj ve 100 bin metre içme suyu çalışması gerçekleştirdi ASKİ 10 yılda 706 adet sondaj ve 100 bin metre içme suyu çalışması gerçekleştirdi

Aktaş paylaşımının devamında “Bu bir bayrak yarışıdır. Önceki dönem ilçe kadın kolları başkanımız ve yönetimine görev yaptığı süre içerisinde verdiği emekleri ve çalışmaları için teşekkür ediyorum. Kongremizin kazananı Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli İlçe Örgütü olmuştur. Artık hedefimiz yerel seçimlerde gösterdiğimiz başarıyı genel seçimlere taşıyarak Cumhuriyet'in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidar yapmaktır. Bunu hep birlikte, omuz omuza çalışarak başaracağız. Kadınlarımızın sesi olmaya, Kadın Hak ve özgürlüklerinin, Eşit  temsiliyetin savunucusu,Ben değil Biz olmaya birleştirici güç olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ