Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik TBMM’nin açılışının 104. Yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında makam koltuğunu Turan Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri Elif Araz ile Çınar Alp Tekin’e devretti. Ertuğrul Tetik’e çiçek takdim eden çocuklar makam koltuğuna oturup taleplerini iletti. Küçük başkanlar, Nazilli’de daha fazla yeşil alan, park, gezici kütüphane ve gözlem evi olmasını istedi.

Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor

TALEPLERİ KABUL ETTİ

Ziyarette konuşan Başkan Ertuğrul Tetik, “Bayramınızı kutlarım. İyi ki Ulu Önder Atatürk bu bayramı size armağan etmiş. Çünkü siz hep geleceğe bakıyorsunuz, dürüstsünüz, açıksınız. Taleplerinizi yapmak için elimizden geleni yapacağız. İstekleriniz, Nazilli’nin gerçekten ihtiyacı olan şeyler. Depreme dayanıklı evler istiyorsunuz, gözlem evi istiyorsunuz. Ne kadar ufku açık istekler, kutluyorum. Bu bayramın neden çocuk bayramı olduğunu da açıklıyor. Nazillililer olarak hepimiz emirleriniz aldık, yerine getirmeye çalışacağız” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ