Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  İncirliova Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Aytekin Kaya, 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Mahalle ziyaretleri kapsamında Erbeyli’de halkla buluşan Kaya, 5 yıllık dönemdeki çalışmalarını ve önümüzdeki döneme ilişkin projelerini anlattı. Erbeyli ziyareti dönüşünde Kaya destekçilerinin oluşturduğu konvoya ilgi büyük oldu. Cumhur İttifakı yanlıları, Rabia ve Bozkurt işaretleriyle sloganlar atarak, Kaya’ya destek verdi.

“BU SEVGİYE LAYIK OLACAĞIZ”

Aydın yağışlı havanın etkisi altına girecek Aydın yağışlı havanın etkisi altına girecek

Başkan Kaya, yaptığı açıklamada, “Erbeyli Mahallesi ziyaretimizde soğuk havaya aldırış etmeden meydanı dolduran, bizleri muhteşem bir coşku ve heyecan ile bağırlarına basan tüm hemşerilerimize destekleri için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu sevgiye, desteğe layık olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bizim İncirliova sevdamızın büyüklüğünü anlatmaya ne sayılar ne de kelimeler yeter... 31 Mart zafer yürüyüşümüzde bizlerle omuz omuza, kol kola, yürek yüreğe yürüyen tüm vatandaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ