TES Aydın’dan milletvekillerine mektup TES Aydın’dan milletvekillerine mektup

Her fırsatta hemşerileriyle bir araya gelerek şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, yeni günün ilk mesaisine pazar ziyaretiyle başladı. Pazar esnafına hayırlı işler dileğinde bulunarak ziyaretine başlayan Başkan Mehmet Kıvrak, alışverişini de yaparak üreticilere destek oldu.

Pazarın genel işleyişi ile ilgili birim amirlerinden bilgiler de alan Başkan Kıvrak, vatandaşlar ve esnafla sohbet ederek görüşlerini dinledi.

Halkının nabzını tutarak onların yaşam kalitesini artırmanın en büyük önceliklerinden birisi olduğuna dikkati çeken Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Vatandaşlarımızla her zaman iç içe olmaya, doğrudan iletişim kurmaya çalışıyoruz. Çine’miz için yapacağımız çalışmalar için kendilerinin görüş ve önerilerini dikkatle dinliyoruz. İlerleyen süreçte daha çok sahalarda olup, taleplerini yerinde dinleyeceğiz” diye konuştu.   

Esnaf ve vatandaşlar da kendilerini her fırsatta dinleyen, ziyaret ederek, taleplerini yerine getiren Başkan Kıvrak’a teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ