Bursalı, özür diledi Bursalı, özür diledi

Başkan Ömer Günel, programına Soğucak Mahallesi’nde bulunan Dağcılar Sitesi sakinleriyle buluşarak başladı. Site sakinleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer günel, daha sonra meydanda bulunan köy kahvesinde hemşehrileriyle bir araya geldi. CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek ve Mahalle Muhtarı Mehmet Bozok’un da katıldığı ziyarette Başkan Ömer Günel, bölge sakinlerine 5 yılda Kuşadası’nda gerçekleştirdikleri alt ve üstyapı yatırımları ile bir sonraki dönemde yaşama geçireceği vizyon projelerle ilgili bilgi verdi. Birim müdürlerinin de yer aldığı buluşmada, Başkan Ömer Günel, Soğucak sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyerek sorunların giderilmesi için anında talimat verdi. Soğucaklılar da özellikle sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirilen hizmetler ve yatırımlar dolayısıyla Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti. Başkan Ömer Günel daha sonra Soğucak pazarını da gezerek esnafa hayırlı işler diledi.

Kuşadası’nda bulunan 6 kırsal mahalle içerisinde en fazla hizmeti Soğucak’a götürdüklerine dikkat çeken Başkan Ömer Günel, “Bugüne kadar Soğucak’a 36 milyon 375 bin TL yatırımla yaklaşık 14 kilometre yeni yol kazandırdık. Çünkü Soğucak diğer kırsal mahallelerimiz içerisinde nüfusu en fazla artan bölgelerden birisi. Görevde olduğum 5 yılda sizlerin ihtiyaçlarına kulaklarımı tıkamadım. Tüm hemşehrilerim için her zaman ulaşılabilir bir belediye başkanı oldum. Soğucak’a çevresinde hayvanlarınızı gezdirebileceğiniz ve çocuklarınıza hayvan sevgisi aşılayabileceğiniz bir tane kedi kısırlaştırma merkezi yapacağım. 2019 yılındaki yerel seçimlerde Soğucak’tan yüzde 67 oranında oy aldım. Aynı başarının şimdi de tekrarlanacağına inanıyorum. Oylarınıza talibim” diye konuştu.

“MUHTARLIK BİNASINI VE KÖY KAHVESİNİ YENİLEYECEĞİZ”

Başkan Ömer Günel'in Soğucak'tan sonraki durağı Caferli Mahallesi oldu. Başkan Ömer Günel burada Mahalle Muhtarı İsmail Arı ve vatandaşlarla köy kahvesinde oturup sohbet etti. Caferli'nin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Başkan Ömer Günel, "2021 yılında Caferli'nin özgün mimari yapısını korumak amacıyla belediye meclisimizde karar aldık. Caferli'de muhtarlık binasının ve köy kahvesini yenileyeceğiz. Ayrıca köyün giriş ve çıkışları da dahil olmak üzere köy meydanını doğaltaş ile kaplayacağız. Tarla ve bahçelere giden yolları da düzelterek çiftçimize destek olacağız " dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ