Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, Nazilli Belediye Başkanı Ertuğrul Tetik bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan Nazilli’nin trafik ve işgaliye sorunlarını çözmek için projeler hazırlıyor. Dün Uzun Çarşı ve çevresinde Zabıta Müdürü Kubilay Erçin ile birlikte denetime çıkan Tetik, 72 ruhsatsız işyerine işlem yapıldığını, 173 işyerine de işgali sona erdirmesi için yazılı ikaz yapıldığını bildirdi. Ertuğrul Tetik denetimler sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada şehrin başlıca sorunlarından olan trafik ve yolların araç işgalinden kurtarılması konusunda da müjdeler verdi.

ORDU CADDESİ TEK YÖN OLACAK

Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız

Başlangıç olarak şehrin ana arterlerinden olan Ordu Caddesi’nde tek yön uygulaması için çalışma yapıldığını aktaran Tetik “Bu konuyu odalarımızla konuştuk ve olumlu yanıt aldık. Öncelikle Ordu Caddesi sonrasında Hürriyet Caddesi’nde tek yön uygulamasının başlatılması için Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte proje hazırlıyoruz. Bunun yanı sıra İStasyon Meydanı’nda düzenleme yapacağız. Nazillimiz yürüme alanları bisiklet yollarıyla güzel bir yer olacak” şeklinde konuştu. 

Kaynak: HABER BÜLTENİ