Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre, CHP’nin Kasım ayında gerçekleşen kurultayında yaşanan değişim, partinin il ve ilçe örgütlerine de yansıdı.

CHP Aydın İl Başkanlığı’nda, İl Başkanı Hikmet Saatçı’nın makamının arkasında bulunan Kemal Kılıçdaroğlu portresi kaldırılarak yerine Genel Başkan Özgür Özel’in fotoğrafı asıldı.

Aydın'da 3 çocuk Tabakhane Deresi'nde mahsur kaldı Aydın'da 3 çocuk Tabakhane Deresi'nde mahsur kaldı

CHP’nin Atatürk’ten Kılıçdaroğlu’na kadar olan genel başkanları ile 12 Eylül sonrasında kurulan Halkçı Parti, Sosyal Demokrasi Partisi ve Sosyal Demokrat Halkçı Parti’nin genel başkanlığını yapan isimlerin fotoğraflarına hemen yan tarafta oluşturulan köşede yer verildiği görüldü.

ÖZAKCAN’DAN SONRA ATAY’IN DA RESMİ KALDIRILDI

Öte yandan, parti binasında bulunan ‘il başkanlarımız’ köşesinden 12 Eylül’de CHP’den istifa ederek bir süre sonra İYİ Parti’ye katılan eski Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’ın fotoğrafının da kaldırılması dikkatlerden kaçmadı. CHP, 2019’da da dönemin Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın partiden istifa ederek Demokrat Parti’ye geçmesi üzerine kendisine ait fotoğrafı il başkanları köşesinden kaldırmıştı.

Kaynak: HABER MERKEZİ