Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor Kedi Kısırlaştırma Merkezi’ne hayvanseverlerin ilgisi her geçen gün artıyor

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kübra Dilara Yerlikaya’nın haberine göre; Geçtiğimiz ay Nazilli Uzun Çarşı’da eski sevgilisi İbrahim Olece tarafından iş yerinde öldürülen Ömür Arslan’ın babası Denizli’de partisinin il başkanlığı ziyareti sırasında CHP lideri Özgür Özel seslendi.

Acılı baba Arslan; “Kızım öldü, nerede devlet, nerede CHP, bir Allah'ın kulu gelmedi.17 yaşındaki kızım öldü, ciğerlerim yanıyor. İsmini de ömrü uzun olsun diye Ömür koydum. Nerede devlet? Geliyorum hep kapılar kapalı, belediye başkanı kapıları açmıyor" diyerek Özel’e sitem etti.

“SENİN ACIN BENİM ACIM”

Acılı babanın feryadını duyan CHP Lideri Özel, " Belediye Başkanının koltuğa oturalı daha 10 gün oldu. Ben seninle görüşeyim, senin acın benim acım. Sana sahip çıkacağız, elimizden geleni yaparız, kimseyi geride bırakmayız. Daha bir tane işçi almadık. Öncelikle seni işe alacağız. Kızının adını da bir sokağa, paraka veririz, onun adını da yaşatırız” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ