CHP’li Karakoz’dan iktidara emekli maaşı tepkisi CHP’li Karakoz’dan iktidara emekli maaşı tepkisi

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre; Sultanhisar’ın CHP’li Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ve Sultanhisar İlçe Başkanı Davut Yavuz’a sert sözlerle yüklendi. CHP’li vekilin Sultanhisar ziyaretini SMS’le öğrendiğini savunan Yıldırımkaya, CHP İlçe Başkanı Yavuz’un seçimlerde parti aleyhine çalıştığını öne sürdü.

 “ONUR MADALYASI MI TAKMAYA GELDİ?”

Yıldırımkaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı ile ortak hareket eden ve bu olayı bilmesine rağmen gerekeni yapmayan sözde CHP Disiplin Kurulu Üyesi olan Süleyman Bülbül’ün bugün yapacak olduğu Sultanhisar ziyaretini şahsıma gelen SMS ile öğrenmiş bulunmaktayız. Şimdi kendisine soruyorum: 31 Mart yerel seçimlerinde bir gün dahi ilçemize seçim çalışmaları için gelmeyen, vatandaşımıza halini durumunu sormayan şahsiyet yaklaşık 100 gün sonra CHP İlçe Başkanı Davut Yavuz ve bazı yönetim kurulu üyelerine aleyhimizdeki özverili çalışmalarından dolayı onur madalyası mı takmaya geldi?” sözlerine yer verdi.

“PES DOĞRUSU…”

“Ayrıca çok merak ediyorum parti aleyhine her türlü çalışmayı yapan şahsiyetlerle utanmadan nasıl pazar esnafını ziyarete çıkacaksınız?” diyen CHP’li Belediye Başkanı, “Ziyaret edeceğiniz her esnaf her vatandaş seçim sürecinde Davut Yavuz'un ilçemizde ve mahallelerimiz de aleyhte nasıl çalıştığını bizlerden daha iyi biliyor hal böyleyken esnafın vatandaşın yüzüne nasıl bakacaksınız, pes doğrusu. Keser döner sap döner gün gelir hesap döner” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ