Belediye Meydanı’nda düzenlenen konserde alanı dolduran vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Konserde Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’a; CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut, CHP Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar, Belediye Meclis Üyeleri İlhan İri, Metin Karadağ ve Mustafa Demir eşlik etti.

“GENÇLERİMİZİN HAYALLERİ VE ENERJİSİYLE DAHA ÇAĞDAŞ BİR ÇİNE İNŞA EDECEĞİZ” 

Konser öncesinde konuşan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, gençlerin ve tüm vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

Kurban Bayramı'nda Aydın’da hava nasıl olacak? Kurban Bayramı'nda Aydın’da hava nasıl olacak?

19 Mayıs tarihinin önemine dikkati çekerek konuşmasına başlayan Başkan Mehmet Kıvrak, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak Kurtuluş Savaşımızı başlattığı bu anlamlı gün, milletimizin yeniden doğuşunun simgesidir. 19 Mayıs, sadece bir tarih değil, aynı zamanda gençliğe emanet edilen yarınlarımızın da sembolüdür. Sevgili gençler, sizler bu ülkenin geleceğisiniz. Sizlerin enerjisi, hayalleri ve azmiyle daha modern, daha çağdaş bir Çine inşa edeceğiz. Bilim, sanat, spor ve daha birçok alanda göstereceğiniz başarılarla ilçemizi ve ülkemizi ileriye taşıyacağınıza inancım tam. Hep birlikte, el ele vererek daha nice 19 Mayısları kutlamayı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konsere katılan vatandaşlar, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anısını yaşatarak gençlere her zaman sahip çıkan Başkan Kıvrak’a eğlence ve coşku dolu gece için teşekkür etti.

Kaynak: AA