Başkan Ömer Günel, bölgeyi ziyaretine Ulus Aile Çay Bahçesi’nde hemşehrileriyle bir araya gelerek başladı. Ziyaretinde büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Ömer Günel, yaptığı toplantıda ilk olarak hemşehrilerine her iki mahallede 5 yılda gerçekleştirdikleri hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Sorun, talep ve önerileri de dinleyen Başkan Ömer Günel, daha sonraysa gelen soruları yanıtladı. Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Ömer Günel, Davutlar ve Güzelçamlı mahalleleri sakinlerinden tam destek aldı.

Aydın’da Tepeli Pelikanlar korunuyor: 117 çift pelikan yuva yaptı Aydın’da Tepeli Pelikanlar korunuyor: 117 çift pelikan yuva yaptı

Davutlar ve Güzelçamlı mahallelerinin kendisi için çok önemli olduğunu belirten Başkan Ömer Günel, “Görevde olduğumuz 5 yılda tüm kurumlarla uyum ve iş birliği içerisinde çalıştık. 2019 yılından bu yana Davutlar’a 124 milyon 425 bin TL yatırımla 35, Güzelçamlı’ya ise 113 milyon TL yatırımla 43 kilometre yeni yol kazandırdık. Davutlar’da Karayolları’ndan devraldığımız orta refüjleri yeniledik. Güzelçamlı’da en önemli sorunun kanalizasyon hattı olduğunu biliyorum. ASKİ ekipleri 2024 yılının sonunda Güzelçamlı Mahallesi’nin kanalizasyon altyapısını tamamlayacak. Ayrıca size jandarma bölgesinin olduğu yerde bulunan ve yine Karayolları’na ait olan orta refüjleri de yenileyeceğimin sözünü vermiştim. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalara başladı. Güzelçamlı Mahallesi’ne ARYA’ya bağlı 2 yeni kafeterya açacağız. Önümüzdeki yaz döneminde de burada düzenleyeceğimiz kültür ve sanat faaliyetlerini artırmayı planlıyoruz. Yine bölgeye ailece giderek keyifli vakit geçirebileceğiniz bir de mesire alanı yapacağım” dedi.

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN GECE PAZARI ESNAFINA MÜJDELİ HABER

Başkan Ömer Günel’in bölgeye gerçekleştirdiği ziyaretin ikinci durağı ise Güzelçamlı Gece Pazarı oldu. Burada esnafla bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Başkan Ömer Günel, “Sizlere Sahil pazarının tapusunu aldığımızı ve yeni dönemimizde bulunduğunuz alanı yaşayan bir merkez haline getireceğimizin müjdesini vermek istiyorum. Benim için hemşehrilerimin mutluluğunu görmekten daha güzel bir şey yok. Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim. Destekleriniz ve güzel karşılamanız için çok teşekkür ederim. Güzelçamlı ve Davutlar’a hizmetlerimiz devam edecek” diye konuştu.

Kaynak: HABER BÜLTENİ