Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, Kuyucak Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel deve güreşleri festivali hafta sonu gerçekleştirildi. Festivalde Ege, Marmara ve Akdeniz bölgelerinden gelen 160 kupa için güreşirken binlerce güreşsever de alanda yerini aldı. Bir yandan mangal yapan vatandaşlar seyir teraslarında heyecanla güreşleri izledi. Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden’in ev sahipliğinde düzenlenen festivale AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, AK Parti MKYK Üyesi Umut Tuncer, AK Parti Kuyucak Belediye Başkan Adayı Metin Ertürk, AK Partili belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız Başkan Kıvrak: Çine halkımızın önerileriyle ilçemizi daha ileriye taşıyacağız

İZLEYİCİLER ARASINDA KAVGA ÇIKTI

Alanda deve güreşlerini izleyen ve alkollü olduğu iddia edilen bazı vatandaşlar arasında akşam saatlerinde kavga çıktı. Kavga sırasında arbede yaşanırken olay yerine gelen jandarma ekipleri kavgaya karışan izleyicilere müdahale etti. Farklı noktalarda çıkan kavgalar neticesinde bir kişi yaralanırken jandarma ekipleri kavgaya karışan üç kişiyi gözaltına aldı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ