Efeler Belediyesi Kadın, Aile, Çocuk Psikososyal Destek Merkezleri de Efeler halkının ruh sağlığını iyileştirmenin yanında farklı alanlarda da eğitim ve danışmanlıklar veriyor. Beslenme danışmanlığı da merkezin ziyaretçilerine ücretsiz olarak verdiği hizmetler arasında yer alıyor.

Alanında uzman diyetisyenler tarafından; zayıflama ve kilo alma ile çocuk, ergen, sporcu ve gebelere özel beslenme danışmanlığı veriliyor.

Merkeze başvuruda bulunmak isteyen danışanlardan, son 6 ayda yapılmış kan tahlilleri isteniyor. Tahlil sonuçlarının ardından merkezde detaylı vücut analizi yapılarak kişiye özel en uygun program hazırlanıyor.

Beslenme danışmanlığı alan vatandaşlar, uygulama nedeniyle oldukça memnun olduklarını ifade etti ve Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ile mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

NASIL RANDEVU ALINIYOR?

Atlı Jandarma Timi göreve başladı Atlı Jandarma Timi göreve başladı

Efeler Belediyesi Kadın Aile Çocuk Psikososyal Destek Merkezi’nde beslenme danışmanlığı hizmeti almak isteyen vatandaşlar, 0256 212 8118 numaralı telefonlar aracılığıyla randevu oluşturabilecekler.

Kaynak: HABER BÜLTENİ