Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun mazbata aldıktan sonra makamında yaptığı toplantıda konuşan Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, Efeler 09 SFK’nın bir anonim şirket olduğunu ve belediyeyle bir alakası olmadığını ifade etti.

“BELEDİYEYLE ALAKASI YOK”

Yetişkin, bir soru üzerine, “Efelerspor bir anonim şirket. Onun belediyeyle bir alakası yok. Şirket kendisiyle ilgili istediği tasarrufta bulunabiliyor. Efeler Belediyesi’nin bir bağlantısı yok orayla. Bir kaynak aktarımı görmedim ama belediyenin röntgenini çektiğimizde sizleri de bilgilendiririz” açıklamasında bulundu.

Egeli kadın girişimciler Kuşadası'na hayran kaldı Egeli kadın girişimciler Kuşadası'na hayran kaldı

MALİ DURUMU AÇIKLAYACAK

Zafer Mahallesi’ndeki eski minibüs garajına ilişkin katlı otopark, minibüs garajı ve kültür merkezinden oluşan bir projelerinin olduğunu kaydeden Yetişkin, imkânlar dâhilinde bu projeyi yaşama geçireceklerini kaydetti.

Belediyedeki birim müdürleriyle bir araya geleceğini söyleyen Yetişkin, mali duruma ilişkin önümüzdeki günlerde açıklama yapacaklarını dile getirdi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ