Aydın Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi haberleri ve güncel Aydın Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm video, Aydın Büyükşehir Belediyesi fotoğrafları ve Aydın Büyükşehir Belediyesi haberleri Gazete Gözlem sitemizde


GÜNCEL

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin ile Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Vasıf Suha Bayırlı, Efeler Belediyesi'nin meclis üyeleriyle birlikte...

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü ekipleri Nazilli’de otokorkuluk ve yol çizgisi çalışması yaptı.

GÜNCEL

Her yıl olduğu gibi bu yılda eğitimden sanata, spordan temel ihtiyaçlarına kadar her konuda vatandaşların destekçisi olan Aydın Büyükşehir Belediyesi,...

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çocuk gelişim merkezine devam eden minikler, Dünya Çevre Haftası’nda 100 zeytin ağacı dikti. Aydın Tekstil Park’taki Aydın...

GÜNCEL

Aydın’da tarım alanında birçok önemli proje yürüten Aydın Büyükşehir Belediyesi, çiftçileri teknolojik yeniliklerle de buluşturmaya devam ediyor.

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi Turistik Park Kafe ve Restoran, uygun fiyatlı ürünleri ve kaliteli hizmeti Aydınlılar ile buluşturmaya devam ediyor.

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde eş zamanlı olarak sürdürülen yol yapım çalışmalarına devam ediyor.

GÜNCEL

21. ve 23. dönem Aydın Milletvekili Ertuğrul Kumcuoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi; Kuşadası, Didim, Söke ve Nazilli ilçelerinde sorumluluk alanlarındaki tüm billboard ve reklam mecralarını kendisi işletecek.

GÜNCEL

Efeler Cumhuriyet İlkokulu’nun öğrencileri ve öğretmenleri, derslerini Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Mimar Sinan Mahallesi’ndeki fidanlığında işledi.

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı temizlik ekipleri, Aydın kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor.

GÜNCEL

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bankalar ile gerçekleştirdiği promosyon ihalesi sonuçlandı.