Kardeş Şehir Creil’den gelen heyet Başkan Günel’i ziyaret etti Kardeş Şehir Creil’den gelen heyet Başkan Günel’i ziyaret etti

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kübra Dilara Yerlikaya'nın haberine göre, Aydın Büyükşehir Belediyesi, emeklilere yönelik başlattığı Emekli Kart uygulaması ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor. Halk Ege Et şubelerinde indirimli et ve süt ürünleri almak isteyen emekliler metrelerce uzunluğunda kuyruk oluşturuyordu. Yoğun telepten şubelerde etler sabahın erken saatlerinde tükeniyor, bazı vatandaşlar eli boş dönmek zorunda kalıyordu.

Talebe yetişmeye çalışmayan Büyükşehir Belediyesi Kuşadası Ada Camping ve Efeler Mimar Sinan şubelerinde indirimli et satışını 15 Nisan (yarın) itibari ile durdurduğunu açıkladı.

Yapılan açıklamada; “Değerli Emeklilerimiz; mağazalarımızda yaşanan yoğunluk nedeniyle, diğer müşterilerimize de hizmet verebilmek maksadıyla 15 Nisan Pazartesi gününden itibaren, Kuşadası Ada Camping ve Efeler Mimar Sinan mağazalarımızda Emekli Kart ile satış yapılamayacaktır. Diğer tüm mağazalarımızda Emekli Kart ile alışveriş yapılmaya devam edilebilecektir. Mağazalarımıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizin için hizmete devam” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ