Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim kampanyasını sürdüren CHP Didim Belediye Başkan adayı Hatice Gençay’a, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan destek geldi.

TCG Nusret müze gemisi Aydın’a geliyor TCG Nusret müze gemisi Aydın’a geliyor

İmamoğlu, sosyal medya hesaplarından yayımladığı görüntülü mesajda, “Hatice Gençay Başkanımız, bir kadın olarak Didim’de çok başarılı olmanızı diliyorum. Didim çok nadide bir ilçemiz. Güzel belediyecilik döneminden sonra, çok daha yukarılara taşımanızı arzu ediyorum. Bir kadın olarak yanınızda olduğumu, başarılarınızla birlikte inşallah seçimden sonra da çok özenli bir dönemde yanınızda olacağımı belirtmek isterim. Yolun açık olsun Hatice Başkanım. Başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

CHP adayı Gençay da “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na destek mesajı için çok teşekkür ederim. Bu kıymetli destekle birlikte inanıyorum ki, 31 Mart’tan sonra Didim’de güçlü bir belediyecilik örneği sergileyeceğiz” sözlerine yer verdi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ