AYTO’dan Başkan Çerçioğlu’na ziyaret AYTO’dan Başkan Çerçioğlu’na ziyaret

Son üç günde Köprüovası, Şirindere, Karagözler, Beyköy, Palamut, Arpadere, Arzular ve Eğrek mahallelerini ziyaret eden Başkan Kaya’yı mahalle sakinleri çiçeklerle karşılarken başta kadınlar olmak üzere, birçok vatandaşın yol kenarlarından, evlerin balkon ve pencerelerinden Başkan Kaya’ya sevgi gösterilerinde bulunduğu görüldü. Gittiği mahallelerde tüm vatandaşlar ile tek tek tokalaşan ‘Halkçı Başkan’ lakaplı Başkan Kaya’nın mahalle sakinlerinin tamamına yakınını tanıması ve isim isim bilmesi ise dikkat çekten bir başka nokta oldu. 

BAŞKAN KAYA’DAN ANINDA GÖRÜNTÜ 

Seçim çalışmaları kapsamında gittiği mahallelerde vatandaşların, görüş öneri ve taleplerini de dinleyen Başkan Kaya, taleplerin anında değerlendirilmesi için vatandaşların yanında ilgili kurum müdürlerini arayarak belediye ile işbirliği içerisinde yapılacak yatırımların sözünü de aldı. Arzular Mahallesinin Yalkıdere Çayı üzerindeki köprü sorunu için DSİ 21. Bölge Müdürü Birol Çınar ile görüşüp söz alan Başkan Kaya, halı saha isteyen iki mahalle için ise İl Gençlik ve Spor Müdürü Cenap Fillikçioğlu ile görüşerek yatırımların sözünü aldı.     

AYRIM YOK HİZMET VAR

Gittiği mahallelerde vatandaşlara hitap eden Başkan Kaya, “Beş yıl boyunca kapısı herkese açık, çayı kahvesi içilen, kapısından kimsenin boş dönmediği bir başkan oldum. İncirliova’da herkes şunu iyi gördü, Aytekin Kaya varsa sıkıntı yok. Bundan sonra da aynı şekilde ayrım yapmaksızın vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.   

Kaynak: HABER BÜLTENİ