Başkan Kaya öncülüğünde 140 bin metrekare yol yenileme çalışması ile ilçe tarihinin en büyük yol yatırımının gerçekleştiği İncirliova’da, İncirliova Belediyesi’nce yol yenileme çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi’nde devam edildi. Başkan Kaya Cumhuriyet Mahallesi'nde devam eden çalışmaları bizzat giderek yerinde İnceledi. İncelemeler boyunca vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Kaya, vatandaşların görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.     

ESTETİK, GÜVENLİ VE KONFORLU YOLLAR

Başkan Kaya ilçede devam eden yol yenileme çalışmalarına ilişkin açıklamasında, “Geçtiğimiz 5 yıllık hizmet dönemimizde, 140 bin metrekare yol yapımı ile gerçekleştirdiğimiz ilçe tarihinin en büyük yol yatırımını, 2. hizmet dönemimizde de sürdürüyoruz. Cumhuriyet Mahallemizde yol yenileme, bakım onarım ve desenli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ediyorlar. Merkez kırsal ayrımı yapmaksızın İncirliovamızda sorumluluk alanlarımız dahilinde olan tüm yollarımızın, ilçemize yakışır estetiklikte, vatandaşlarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayacağı modern yollar olması için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Söke’de trafik kilitlendi Söke’de trafik kilitlendi

BOZULAN YOLLAR ÜCRETSİZ ONARILIYOR

Yol yenileme çalışmalarının yanı sıra ilçede farklı nedenlerle bozulan yolların tamiratı için belediye ekiplerinin çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Kaya, “İlçemizde doğalgaz kullanımını günden güne artıyor. Yeni doğalgaz bağlantılarının yapıldığı sokak ve caddelerde bozulan yollarımızın tamiratları için de ekiplerimiz, ilçemizin dört bir yanında onarım çalışmalarına devam ediyor. Birçok belediyenin ücretli bir şekilde gerçekleştirdiği onarım işlemlerini belediye olarak büyük bir fedakarlık yaparak, ücretsiz bir biçimde yapıyor ve vatandaşlarımızı büyük bir mali yükten de kurtarmış oluyoruz.” dedi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ