Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, İYİ Parti Nazilli Teşkilatı’nın kurucularından olan, 2023 genel seçimlerinde İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan ancak aday gösterilmemesi üzerine istifa edip bir süre sonra da AK Parti’ye üye olan Mehmet Reşat Taşdemir’in İYİ Parti genel kurulunda aday olmayan eski genel başkan Meral Akşener’e yönelik paylaşımına tepkiler sürüyor. Taşdemir’in sosyal medya hesabından Akşener’e yönelik olarak “Yar saçların ĺüle lüle hadi sana güle güle abla, bir daha elinin hamuruyla bu işlere kalkışma” şeklindeki paylaşımının altına yorum yapan pek çok kullanıcı üslubu nedeniyle Taşdemir’e tepki göstermişti. Taşdemir’e bir tepki de İYİ Parti Nazilli İlçe eski başkanı Durmuş Kural’dan geldi.

Kardeş Şehir Creil’den gelen heyet Başkan Günel’i ziyaret etti Kardeş Şehir Creil’den gelen heyet Başkan Günel’i ziyaret etti

“KENDİMDEN UTANDIM”

Eski başkan Kural sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mehmet Reşat Taşdemir’e hedef aldı. Kural paylaşımında “Bir lidere güvenip onunla yol yürüme kararı alıp O partinin kurucusu olacaksın, Yönetim kurullarında görev alacaksın, milletvekili aday adayı olacaksın, umduğunu bulamayınca da “Yar saçların ĺüle lüle hadi sana güle güle abla, bir daha elinin hamuruyla bu işlere kalkışma” diyeceksin. Başkasına vermediğin değeri annene, eşine ve kızlarına da mı vermiyorsun? Seninle bir süre aynı siyasi partide yol yürüdüğüm için kendimden utandım” ifadelerine yer verdi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ