Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  İYİ Parti Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın partilerine katılarak, Efeler Belediye Başkan adayı olmasını değerlendirdi.

Yeni Kıroba’ya konuşan Karakaş, “Fatih Atay Bey, bizim Efeler Belediye Başkan adayımız. Kazanacağımıza inanıyorum. Biz Aydın’da birçok ilçeyi alacağımızı düşünüyoruz. Netice alacağımız insanları aday yapmaya gayret gösteriyoruz. O il ve ilçede sevilen sayılan insanları aday yapıyoruz. Öncesinde partilimiz olmak zorunda değil” dedi.

“ÜÇÜNCÜ YOLU AÇTIK”

Bakan Göktaş:“1 milyar 21 milyon lira Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırdık” Bakan Göktaş:“1 milyar 21 milyon lira Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırdık”

Yerel seçimin vatandaşa hizmet yarışı olduğunun altını çizen Karakaş, şöyle konuştu: “Bu hizmeti yapabilecek, bölgede sevilen bir aday göstererek üçüncü bir yolu açtık. Fatih Bey’in de Efeler’de seçimi alacağına inancım tamdır. Diğer adaylarımız da son derece iyi ve güçlü. Bundan sonra açıklayacağımız adaylar da o şekilde olacaktır. Parti içerisinde problem çıkacağını düşünmüyorum. Arkadaşlarımız da Fatih Bey’i severler.” 

Kaynak: KIVANÇ UĞUR