Erçetin, “Mahallemdeki sorunların çözümünü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile gidermenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Şu anda suyumuz haftanın yedi günü, 24 saat akıyor. Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ), her ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda” ifadelerini kullandı.

‘ARTIK UÇAK İNEBİLECEK YOLUMUZ VAR, ÇAĞ ATLADIK’

Daha öncesinde mahallesinin yolunun oldukça dar olduğunu hatırlatan Erçetin, “Mahallemizin yolu tek şeritti, dar ve kenarlarında uçurumlar vardı.  Yolumuzu üç şerit haline getirdik. Artık uçak inebilecek bir yolumuz var. Çağ atladık diyebilirim. Yol onarım-bakım çalışmaları düzenli olarak yapılıyor. AYBA çok iyi bir çalışma yürütüyor. AYBA, yaşlılarımızın ve yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanında oluyor. Yeri geldiğinde ihtiyaçlarını gideriyoruz. Park Bahçeler olarak da park taleplerimiz, parklardaki onarım taleplerimiz yerine getiriyor” şeklinde konuştu.

‘ÇERÇİOĞLU HER TALEBİMİZİ YERİNE GETİRİYOR’

Mahallesinden gelen her talebin Başkan Çerçioğlu tarafından yerine getirildiğin belirten Erçetin, “Tekeler Mahallesi olarak Özlem Hanım’dan şimdiye kadar isteyip de yapamadığımız bir şey olmadı. Özlem Hanım ile çok rahat görüşebiliyoruz, konuşabiliyoruz, isteklerimizi iletebiliyoruz; en önemlisi de isteklerimizin cevabını ertesi gün alıyoruz. Özlem Başkanıma bu konularda çok teşekkür ediyorum” dedi.

Aydınlı efsane futbolcudan acı haber Aydınlı efsane futbolcudan acı haber

ARI KOVANI DESTEKLEMESİ

Mahallesinin asıl geçim kaynağının arıcılık olduğunun ve bunu vatandaşların meslek olarak yaptığının altını çizen Erçetin, mahallesindeki arıcılara yapılan arı kovanı desteklemesi için de teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)
 

Editör: ERDAL GÜNDÜZ