Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, Nazilli’nin merkez mahallelerinden Zafer Mahallesi’nin Muhtarı Mustafa CErtel yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak 31 Mart yerel seçimlerinden önce ihtiyaç sahibi ailelerin erkek çocuklarını tıraş ettirme sözü veren Muhtar Certel sözünü yerine getirdi. 6-12 yaş aralığındaki erkek çocuklarına tıraş ettirme projesini uygulamaya başlayan Certel üç ailenin çocuğunu bedelsiz olarak tıraş ettirdi.

ÜÇ ENGELLİ ÇOCUK TIRAŞ OLDU

“Dökme ve varilli zeytinyağı ihracat yasağı hemen kaldırılmalı” “Dökme ve varilli zeytinyağı ihracat yasağı hemen kaldırılmalı”

Muhtar Certel konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada “İhtiyaç sahibi ailelerin 6-12 yaş arası çocuklarını ücretsiz tıraş ettirme projesini yerine getirmeye başladık. Vatandaşlarımızdan olumlu bir geri dönüş oldu. Berberimizi getirdik ve üç engelli erkek çocuğumuzu tıraş ettirdik. Böyle destekler geldiği sürece projemizi devam ettireceğiz. Berberimiz sembolik bir ücret alıyor. sağ olsun ben de taşın altına elimi koyacağım diyerek, sembolik bir rakam alıyor” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ