Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre; bir süredir mücadele ettiği kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitiren Aydın Sivas Dernekleri Federasyonu Başkanı Mukadder Özer son yolculuğuna uğurlandı.

Bakan Göktaş:“1 milyar 21 milyon lira Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırdık” Bakan Göktaş:“1 milyar 21 milyon lira Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesini hesaplara yatırdık”

SİVASSPOR FORMASIYLA UĞURLANDI

62 yaşında hayata veda eden Özer için Bey Camisi’nde tören düzenlendi. Aile bireyleri  burada başsağlığı dileklerini kabul etti. Özer’in tabutunun üzerine Türk bayrağı, Sivasspor forması ve flaması konduğu görüldü. Evli ve 3 çocuk babası Özer’in cenazesi kılınan namazın ardından Kuşadası Soğucak Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze törenine AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, 23’üncü Dönem Aydın Milletvekili ve İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Recep Taner, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Ertürk, sivil toplum ve meslek kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ