Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre,  Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Türkiye Boks Federasyonu Aydın Boks İl Temsilciğinin 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan ve Nazilli Spor Salonu Boks Salonu’nda yapılan Genç Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası Aydın İl Seçme müsabakaları tamamlandı. Müsabakalar neticesinde dereceye girenler 24-31 Ocak tarihleri arasında Mersin’de yapılacak olan Genç Erkekler ve Genç Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda Aydın’ı temsil edecek.

AYDIN’I TEMSİL EDECEKLER

Müsabakalar sonucu Kadınlarda 48 kiloda Nazilli Belediye Spor Kulübü sporcusu Simge Bekler, 50 kiloda Abdulaziz Kılıç Boks Spor Kulübü sporcusu Şule Yalçın , 54 kiloda Yıldızgücü Spor Kulübü sporcusu Hatice Kavran, 66 kiloda Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulübü sporcusu Yağmur Turhal il birincisi oldu. Erkeklerde ise 51 kiloda Nazilli Belediyespor Kulübü sporcusu Tevfik Akkaş, 57 kiloda Aydın Gençlik Merkezi Spor Kulübü sporcusu Seyit Demir,

Nazilli’de belediye meclis üyesi adayları belirlendi Nazilli’de belediye meclis üyesi adayları belirlendi

60 kiloda Abdulaziz Kılıç Boks Spor Kulübü sporcusu İbrahim Alp Bakır il birincisi,

Dallıca Spor Kulübü sporcusu Cem Aylar il ikincisi oldu. Sporcular 24-31 Ocak tarihleri arasında Mersinde yapılacak olan Genç Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Aydını temsil edecek.

Kaynak: FİLİZ ÖZDEMİR