Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  31 Mart yerel seçimleri öncesinde seçim bölgesi Aydın’da saha çalışmalarını sürdürerek, Cumhur İttifakı adaylarına destek isteyen AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Aydın’da değişim arzusu olduğunu ve Mustafa Savaş’ın anketlerde önde olduğunu ifade etti.

Yeni Kıroba’ya özel açıklamalarda bulunan Özmen, yerel seçimler öncesinde Meclis çalışmalarına ara verildiğini belirterek, “Aydın’da hem Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Mustafa Savaş hem de Cumhur İttifakımızın 17 ilçe belediye başkan adayına destek için sahadayız. Bugün Karacasu, Kuyucak ile çalışmalara başladık. Birazdan Nazilli’ye geçeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BU SEÇİM DİĞERLERİNDEN FARKLI”

Yerel seçimlere kalan 27 günde Aydın’ı Cumhur İttifakı ve AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırmak için çalışmaları yoğunlaştırdıklarını anlatan Özmen, şu görüşleri dile getirdi:

Başkan Kaya yardımcılarını belirledi Başkan Kaya yardımcılarını belirledi

“Bu seçim diğer seçimlerden farklı. Aydın’da bir değişim arzusu var. Özellikle Büyükşehir adayımız Mustafa Savaş konusunda büyük bir teveccüh var. Anketlerde Mustafa vekilimiz öne geçmiş durumda. Mevcut belediye bugün baktım temel falan atıyor. 15 senedir akla gelmeyen işleri, seçime 27 gün kala yapmaya başlamışlarsa korkunun dağları sardığının açık bir göstergesi. Aydın’ımız inşallah 31 Mart’ta Cumhur İttifakı belediyeciliğiyle, AK belediyecilikle tanışacak. Farkı artırmak için gayret ediyoruz.” 

Kaynak: HABER MERKEZİ