Söke Sanayi Sitesi Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Artan ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle başlayan ziyaretler, esnaflarla devam etti.

Kooperatif Başkanı Suat Artan sanayiye yapılan çalışmalar için Başkan Arıkan’a teşekkürlerini iletirken önümüzdeki zamanlarda sanayide yapılabilecek çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Artan: “Göreve geldiğinde Başkanımızı ziyaret ettik. Kendisine sanayi esnafının acil ihtiyacı olan talepleri ilettik. Başkanımız sağ olsun ertesi gün ekipleri göndererek çalışmaları başlattı. İlerleyen zamanda çevre düzenlemesi, yol tamiratları, kapsamlı temizlik çalışması yapan, kaldırım işgalleri sorununu çözen ve sanayimizin çevre yoluna bakan kısmına yeni yeşil alan kazandıran Başkanımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.“ dedi.

Söke’de yapılan çalışmaları ve planlanan projelerle ilgili bilgi veren Başkan Arıkan esnaflara hayırlı işler dileklerinde bulunurken hem çaylarını içti hem de sohbet ederek istek ve sorunlarını dinledi.

Başkan Kaya yardımcılarını belirledi Başkan Kaya yardımcılarını belirledi

Esnafların ve vatandaşların taleplerini ötelemeden hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan Başkan Arıkan, çözüm odaklı belediyecilik uygulamalarıyla Söke Sanayi esnafının takdirini topladı.

Kaynak: HABER BÜLTENİ