Meyve üreticilerine kritik uyarı Meyve üreticilerine kritik uyarı

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Murat Tan'ın haberine göre,  Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, 1-7 Aralık tarihleri arasında kutlanan Acil Sağlık Hizmetleri Haftası'nı şehrin çeşitli noktalarındaki acil sağlık istasyonlarında görev yapan personeli ziyaret ederek kutladı. Şenkul, bu özel haftanın farkındalık oluşturulması ve acil sağlık hizmetlerindeki öneminin vurgulanması amacıyla Germencik, İncirliova ve Efeler ilçelerinde bulunan istasyonlardaki personelle bir araya geldi.

Ziyaretlerinde, istasyonlarda yürütülen önemli sağlık hizmetleriyle ilgili detaylı değerlendirmelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Şenkul, gece gündüz demeden, her türlü zorlu koşullarda fedakarca çalışan acil sağlık personelinin özverili gayretlerini takdirle karşıladı. Personelin, insan sağlığına olan bağlılığı ve özverisiyle, yaşanan her türlü acil durumda anında müdahale etme kabiliyetini yüksek bir titizlikle sürdürdüğünü belirtti.

Dr. Şenkul, gerçekleştirdiği bu ziyaretlerde personelin yoğun ve yorucu çalışma temposuna rağmen özverili bir şekilde görevlerini yerine getirdiğini, bu nedenle Acil Sağlık Hizmetleri Haftası'nın önemine vurgu yaparak, personele teşekkür etti. Müdür Şenkul, ayrıca, çalışanların azimli ve özverili emeklerinin tüm toplum için büyük bir değer taşıdığını vurgulayarak, onlara çalışmalarında kolaylık dileklerini iletti.

Kutlama ziyaretleri sırasında, personelle birlikte yapılan pasta kesimiyle birlikte, samimi bir ortamda hafta vesilesiyle bir araya gelindi. Müdür Şenkul, personelin emeklerini takdir ederek, onlara teşekkür etmek ve motivasyonlarını artırmak adına bu tür etkinliklerin önemine değindi.

Editör: Haber Merkezi