Belediye Havuzlu Sosyal Tesisler Toplantı Salonu’nda toplam 15 gündem maddesinin görüşülerek, karara bağlandığı toplantıda Meclis 1’inci Başkan Vekili, Denetim Komisyonu Üyesi ve Plan ve Bütçe Komisyonunda eksilen üye yerine üye seçimi gerçekleştirildi. Yapılan oylamalar sonunda Meclis Birinci Başkanvekilliğine Kübra Kırmızıgül, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine Mehmet Güler, Denetim Komisyonu üyeliğine de Semra Eroğlu, Mehmet Güler ve Şakir Deniz seçildi.

Gündemin 10’uncu maddesinde yer alan ÇİPAŞ A.Ş. 'de Çine Belediyesi’ni temsil etmek üzere temsilci görevlendirilmesi de görüşülerek karara bağlandı. Yapılan oylama sonunda Belediye Meclis Üyesi Özden Okumuş, Çine Belediyesi ÇİPAŞ A.Ş. temsilcisi seçildi.

Aydın’ın trafik denetimi bilançosu Aydın’ın trafik denetimi bilançosu

MERHUM BAŞKAN DİNÇER’İN ADI YAŞATILACAK

Karakollar ve Kahraman Mahallesi sınırlarında bulunan tatlı su çeşmesine isim verilmesinin görüşüldüğü gündem maddesinde söz alan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Kahraman ve Karakollar Mahalle Muhtarlarının ortak talebi üzerine çeşmeye Merhum Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in adının verilmesi önerisinde bulundu. Başkan Kıvrak, Çine Belediyesi Havuzlu Tesisleri’nin Aydın Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde alınan kararla Enver Salih Dinçer Sosyal Tesisleri olarak değiştirildiğinin bilgisini paylaşarak “Merhum Belediye Başkanımız Enver Salih Dinçer’in adını ilçemizde yaşatan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan oylama sonuna Karakollar ve Kahraman Mahallesi sınırlarında bulunan tatlı su çeşmesinin Enver Salih Dinçer Çeşmesi olarak değiştirilmesine karar verildi.

Kaynak: HABER BÜLTENİ