500 metrekare alanda yapımına başlanan sosyal tesisin, içerisinde düğün ve cemiyet alanı, gelin odası, yemek pişirme, yeme ve bulaşık alanı ile mahallenin tüm ihtiyacını karşılayacağını ifade eden Başkan Kaplan, ayrıca çevre düzenlemesi ile çocuk oyun alanı yapılarak mahallede yaşayan çocukların da vakit geçirebileceği bir yer olacağını söyledi.

Başkan Kaplan ayrıca Karaağaç sosyal tesislerinin yapımına başlandığını ve kısa zamanda bitirilerek vatandaşların hizmetine gireceğini belirtti.

İNCELEME YAPARAK VATANDAŞLARIN İSTEKLERİNİ DİNLEDİ

Yapımına başlanan Karaağaç Sosyal Tesislerinde Mahalle Muhtarı İsmail Kaya ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile inceleme yaparak eksikleri yerinde tespit eden Başkan Kaplan, yaptığı açıklamada “Mahallelerimizde vatandaşlarımız için Sosyal Alan oluşturmaya devam ediyoruz. Karaağaç mahallemizde başladığımız sosyal tesisimizde incelemelerde bulunduk. Muhtarımızın ve vatandaşlarımızın görüşlerini de alarak, eksikliklerin giderilmesi ile ilgili gerekli talimatları verdik. Her mahallemizin olduğu gibi Karaağaç Mahallemizin de çehresi değişiyor. Mahallemizde ihtiyaç duyulan ve vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda başlattığımız Sosyal tesislerimiz ile mahallelerimize değer katıyoruz” dedi.

CHP’li Karakoz’dan iktidara emekli maaşı tepkisi CHP’li Karakoz’dan iktidara emekli maaşı tepkisi

Hiçbir talebe duyarsız kalmadıklarını, ilçenin her ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden tüm birimleri ile Koçarlı Belediyesinin çalıştığını da söyleyen Başkan Kaplan, “Cemiyet alanı ve sosyal tesisleri mahallemiz sakinlerine hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Kaynak: HABER BÜLTENİ