İncirliova’da istasyon üstü mahalleler doğalgaza kavuşuyor İncirliova’da istasyon üstü mahalleler doğalgaza kavuşuyor

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz, 31 Mart yerel seçimlerinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun seçim başarısını Meclis gündemine taşıdı. CHP’nin Aydın’da 7 olan ilçe belediye sayısını 13’e çıkardığını da anımsatan Karakoz, “CHP’yi iktidara taşıyacağız” mesajı verdi.

TBMM Genel Kurulu’nda söz alan Karakoz, “Yüce milletimiz 31 Martta büyük bir dayanışma göstererek Cumhuriyet Halk Partisini birinci parti yapmıştır. AKP iktidarının kötü politikalarına da ‘Yeter artık!’ diyerek büyük bir mesaj vermiştir. Bu seçimin kazananı emeklilerdir, asgari ücretlilerdir, atama bekleyen öğretmenlerdir, çiftçimizdir, esnafımızdır, Türkiye ittifakıdır. Aydın Büyükşehir’de Özlem Çerçioğlu'nu yüzde 50'nin üzerinde bir oyla tekrar seçen, Aydın'da 7 olan CHP'li ilçe belediye sayısını 13'e çıkaran hemşehrilerime büyük destekleri için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“KİMSEYİ AYIRMAYACAĞIZ”

Milletvekili Karakoz, “Bugüne kadar olduğu gibi, oy versin vermesin kimseyi ayırmadan, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla kentlerimizi yönetmeye devam edeceğiz. Türkiye ittifakı olarak da ilk genel seçimlerde hep birlikte Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyacağız” sözlerine yer verdi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ