Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz’ın Ankaraspor – Nazilli Belediyespor maçına ilişkin şike iddiaları kamuoyunda yankı bulmuş, TFF konuya ilişkin inceleme başlatmıştı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, iddialara katılmadığını ifade ederek, “Nazillispor’un hakkını kimseye yedirmeyeceğim” görüşünü aktardı.

Başkan Arıcı “Koçarlı hizmetin, huzurun, barışın, hoşgörünün kenti olacak” Başkan Arıcı “Koçarlı hizmetin, huzurun, barışın, hoşgörünün kenti olacak”

“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

CHP’li vekil Bülbül, şu görüşleri aktardı: “Nazilli Belediyesporumuza ligde kalabilmesi için 1 puan yetiyordu. Oyuncularımız, defansif bir oyunla deplasmanda berabere kalarak 1 puanı aldı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) iddialar üzerine gerekli incelemeleri başlatmıştır. Bu iddialara Nazilli kökenli bir Aydın Milletvekili olarak katılmıyorum. Süreci takip ediyoruz. Nazillispor’un hakkını kimseye yedirmeyeceğim ve bu işin peşini de bırakmayacağım.”

Kaynak: HABER MERKEZİ