Efeler belediyesi Haberleri

Efeler belediyesi haberleri ve güncel Efeler belediyesi gelişmeleri, Efeler belediyesi ile ilgili tüm video, Efeler belediyesi fotoğrafları ve Efeler belediyesi haberleri Gazete Gözlem sitemizde


GÜNCEL

Efeler Belediyesi tarafından çocukların yaz tatillerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirmeleri amacıyla düzenlenen ‘Yaz Kursları’ yoğun bir katılımla başladı.

ÇEVRE

Efeler Belediyesi, ilçe genelindeki mezarlıkların bakım ve temizliğine büyük bir titizlikle devam ediyor.

GÜNCEL

Göreve geldiği günden bu yana esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, mahalle ziyaretlerine...

GÜNCEL

İlçede yaşayan otizmli bireyler için Efeler Belediyesi tarafından hayata geçirilen Otizm Yaşam Merkezi, sunduğu kapsamlı hizmetler ve sağladığı destekle örnek...

GÜNCEL

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve yönetim kurulu üyeleri, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’i ziyaret etti

GÜNCEL

Mahallelerdeki ihtiyaçları karşılamak için titizlikle çalışan Efeler Belediyesi, estetik ve kullanışlı şehir alanları oluşturmak için de hizmetlerine devam ediyor.

GÜNCEL

Kamu düzenini korumak için denetim ve çalışmalarına aralıksız devam eden Efeler Belediyesi, vatandaşlardan gelen ihbarı değerlendirerek çevreyi kirleten bir firmaya...

GÜNCEL

Yaptığı hizmetlerle vatandaşlara temiz, sağlıklı ve huzurlu bir kent oluşturan Efeler Belediyesi, ilçedeki tüm parkların bakımını titizlikle gerçekleştiriyor.

GÜNCEL

Efeler Belediyesi, Kuşadası’nda devam eden yangın söndürme çalışmalarına destek verdi.

GÜNCEL

Öğrencilere okul dışında eğitim desteği veren Efeler Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (EFESEM), lise tercih danışmanlığı hizmeti vermeye başlıyor.

GÜNCEL

Efeler Belediyesi ile Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) arasında Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.

GÜNCEL

Efeler Belediyesi, olası yangın tehlikelerinin önüne geçmek için ilçe genelinde risk oluşturabilecek boş arsaların denetimini gerçekleştiriyor.