Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  31 Mart yerel seçimlerinde CHP’li Anıl Yetişkin’in başkan seçildiği Efeler Belediyesi’nde yönetim kademeleri şekillendi.

Başkan yardımcılıklarına Barış Altıntaş, Muttalip Özsemerci ve İbrahim Metin Başer’in atandığı belediyede, yeni birim müdürleri de belli oldu. Belediyenin internet sitesinde yer alan bilgiye göre Başkan Yardımcısı Özsemerci, Destek Hizmetleri ve Sağlık İşleri müdürlüklerine de bakacak. Başkan Yardımcısı Başer ise Fen İşleri, İmar ve Şehircilik ve Temizlik İşleri müdürlüklerini de yerine getirecek.

OZAN VE BAŞURGAN KOLTUĞUNU KORUDU

Geçtiğimiz dönemde Özel Kalem Müdürü olan Muhammed Burak Gül, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan Bilge Ozan ve Zabıta Müdürü Ahmet Başurgan koltuğunu koruyan isimler arasında yer aldı.

Büyükşehir’den 3 milyarı aşkın yatırım Büyükşehir’den 3 milyarı aşkın yatırım

Bilgi İşlem Müdürlüğü’ne Hakan Sarayköylüoğlu, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne Tansel Erbaş, Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü’ne ise Levent Algan getirildi.

FIRTINA, KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ OLDU

Hukuk İşleri Müdürü Ali Kadir Açık, Kültür ve Sosyal İlişkiler Müdürü Serkan Fırtına olurken, Mali Hizmetler Müdürü Dr. Ahmet Şenol Ok da koltuğunu koruyan bir diğer isim oldu.

Efeler Belediyesi’nde yeni dönemde Mezarlıklar Müdürlüğü’nü Sinan Şeker, Muhtarlıklar Müdürlüğü’nü Mehmet Kun, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü Abdurrahman Yıldız üstlendi.

Veteriner İşleri Müdürü olarak Onur Yapıcı, Dış İlişkiler Müdürü olarak Sedat Akkın görevlendirirken, Yazı İşleri Müdürü Metin Çelik de göreve devam edecek isimler arasında yerini aldı. 

Kaynak: HABER MERKEZİ