Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  SP Aydın İl Başkanı Fatih Karahan, AK Parti’nin yerel seçimleri kazanmak için “seçmen taşımaya başladığını” iddia etti.

Karahan, yaptığı açıklamada, “Çine Soğukoluk Mahallesi seçmen listesinde 20 yabancı insan var ne mahalle sakini tanıyor ne de orada ikamet ediyorlar. Ama seçmen listesinde isimleri mevcut. Anlaşılan Mustafa Savaş şimdiden kaybedeceğinden emin ki, bir umut seçmen taşıyıp kazanacağını düşünüyor. Tüm seçmen listelerini ekiplerimiz inceliyor ve itirazlarımızı da yapıyoruz. Bugün Çine’de itirazımızı yaptık” ifadelerini kullandı.

“SAADET RÜZGÂRI ESTİRECEĞİZ”

Nazilli’de muhteşem konser Nazilli’de muhteşem konser

Karahan, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Devletin maddi manevi tüm imkânlarını kullanan Mustafa Savaş ve ekibini 31 Mart’ta gönüllü olarak Menderes havalimanı bırakacağım. Kendisi 2 dönemdir alışkın zaten. Bu seçim Aydın’ı Milli Görüş belediyeciliği tanıştıracağız. Allah’ın izniyle Aydın’da Saadet rüzgârı estireceğiz. Ne seçim öncesi ne de seçimlerden sonra; yolsuzluğa, yağmacılığa, yalancılığa, talana, ranta ve rüşvete izin vermeyeceğiz. Erbakan Hoca’mın izinde giden, Bilge Başkan ile yol yürüyen gönülleri fetih edecek, çözümler üretecek, yüzleri güldürecek, Saadet Partisi geliyor.”

Kaynak: KIVANÇ UĞUR