Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  27’nci Dönem AK Parti Aydın Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıza Posacı, Milletvekili Mustafa Savaş’ın Büyükşehir adaylığına ilişkin açıklamada bulundu.

Savaş’ın adaylığının açıklanmasıyla birlikte, kendisinin aday adaylık sürecinin sona erdiğini anımsatan Posacı, “Bu süreçte bizlere destek olan dostlarımıza, yapılan e temayül yoklamasında kilometrelerce yol gelip oy kullanan bütün üyelerimize, İl Başkanlığımıza, ilçe başkanlıklarımıza ve mahalle teşkilatlarımıza, geçmiş dönem milletvekillerimize ve şu anki milletvekillerimize bu süreçte göstermiş oldukları özverili çalışmalar için teşekkürler ediyorum” sözlerine yer verdi.

Cumhur İttifakı’nın Nazilli listesi belli oldu Cumhur İttifakı’nın Nazilli listesi belli oldu

BAŞARILAR DİLEDİ

Posacı, “Her gün parti ayrımı olmaksızın telefon ve mesajlarla arayıp desteklerini ifade eden binlerce hemşehrimize, yıllarca omuz omuza yol yürüdüğümüz çalışma arkadaşlarıma ve kardeşlerime sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu güzel süreç için harcadıkları enerji ve zaman için helalliklerini istiyorum. Süreç sonucunda Cumhurbaşkanımızın görevlendirdiği Mustafa Savaş arkadaşımıza ve Cumhur İttifakı ilçe belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu. 

Kaynak: KIVANÇ UĞUR