Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Alıcık mesajında, “Türkiye Cumhuriyet’imizin yeni yüzyılına muazzam ve muktedir bir geçişin temelleri milli birlik ve dayanışma bilinciyle atılmıştır. Artık Türkiye çok daha güçlü bir seviyeye yükselmiştir. 2024, Türk ve Türkiye Yüzyılının önsözü, ön yüzü, öncü yılı olacaktır. İnancımızın kaynağı, irademizin kararı, dünyayı Türkçe okuma isteğimizin kararlılığı Lider Ülke Türkiye’nin timsali, nişanesi, haysiyet ve hedef yılı 2024 yılında tecelli edecektir.

2024 yılı, Türkiye Cumhuriyet’in kuruluş namusunun her manadaki müdafaasını millet iradesiyle pekiştirip cumhurun müstesna zaferiyle perçinleyecek, Türk milleti varlığına çok güçlü şekilde sahip çıkacak, Türk milleti istiklaline ve istikbaline sonuna kadar destek verecektir” ifadelerini kullandı.

Aydın Barosu yeni başkanını seçti Aydın Barosu yeni başkanını seçti

“LİDER ÜLKE TÜRKİYE’NİN İLK ADIMI…”

“2024’ün kazananı Türkiye ve Türk milleti ve Aydın kentimiz olacaktır” görüşünü vurgulayan Alıcık, şöyle devam etti: “Milli birlik ve kardeşlik bağları, devlet ve millet kaynaşması, siyasi ve ekonomik diriliş kararlılığı, cumhurla Cumhuriyet’in kucaklayıcı karakteri önümüzdeki yeni yüzyılın mukavemet kudreti olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yıldönümünü kutluyor, Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Milli Mücadele kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, hürmetle ve minnetle anıyorum. Cennet Aydın kentimizin kahraman efeleri hemşerilerimin, fedakâr dava arkadaşlarımın ve Büyük Türk milletimizin yeni yılını içtenlikle kutluyor, huzur, barış, istikrar ve ebedi kardeşlik için güçlü milli bilincin rehberliğinde kutlu bir uyanış miladı olmasını diliyorum. 2024 yılı Türk ve Türkiye yüzyılının giriş kapısı, Lider ülke Türkiye’nin ilk adımıdır.” KIVANÇ UĞUR

Kaynak: KIVANÇ UĞUR