Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Murat Tan'ın haberine göre,  Aydın Sanayi Odası (AYSO) Başkanı Gökhan Maraş’ın ev sahipliğinde, ildeki oda ve borsaların yönetim kurulu başkanları, Aydın’ın ekonomik sorunları, çözüm önerileri ve ilin kalkınma vizyonuna dönük istişare toplantısında buluştu. Uzun bir süreden sonra ilde bir ilk olan toplantıda paydaş konular da masaya yatırıldı.

İYİ Parti’den ayrılanlar ne yapacak? İYİ Parti’den ayrılanlar ne yapacak?

Başkan Maraş’ın ev sahipliğinde düzenlenen ‘Aydın Oda ve Borsalar Müşterek Toplantısı’na, Aydın Ticaret Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, Aydın Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Kırlıoğlu, Söke Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Nejat Sağel, Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş ile Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve Başkan Yardımcısı Seydi Yıkılmaz, katılım sağladı.

Toplantıda, Aydın ilinin ekonomik sorunlarının ve taleplerinin belirlenip, ortak çözümler oluşturulması için değerlendirmelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Maraş, verimli geçen toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. 

Kaynak: MURAT TAN