CHP’li Karakoz, “Bu bütçe ile vatandaş daha da fakirleşecek” CHP’li Karakoz, “Bu bütçe ile vatandaş daha da fakirleşecek”

Yeni Kıroba Gazetesi'nden Filiz Özdemir'in haberine göre, Buharkent Şoförler Odası Başkanı Fatih Yıldırım Yüksek Seçim Kurulu’nun 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde aday olabilmek için kanun gereği çekilmesi veya görevlerinden ayrılması gerekenlerin çekilme veya görevlerinden ayrılma isteğinde bulunma tarihlerinin belirlenmesi amacıyla hazırlanan 19.10.2023 tarih ve 1460 nolu kararı gereği, Demokrat Parti’den Buharkent Belediye Başkan adayı olabilmek için görevinden istifa etti. Yıldırım’ın yerine yönetim kurulu üyelerinden İbrahim Emere oy birliğiyle yeni başkan seçildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İstifasını sosyal medya hesabından paylaşan Fatih Yıldırım “Bu zamana kadar gerek kooperatif, gerekse oda başkanlığım sürecinde desteğini ve duasını eksik etmeyen tüm esnaf arkadaşlarıma teşekkür eder, Buharkent Şoförler odasında benden sonra görevi üstlenen İbrahim Emere abime, yönetim kuruluna ve tüm camiamıza hayırlı olması temennisiyle başarılar dilerim” ifadelerine yer verdi. FİLİZ ÖZDEMİR

Editör: ERDAL GÜNDÜZ