Saatçı, 24 saatlik Eğitim Maratonu'nu değerlendirdi Saatçı, 24 saatlik Eğitim Maratonu'nu değerlendirdi

Kuşadası Belediyesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içerisinde kente yeni bir turistik mekan daha kazandırdı. Bu kapsamda dünyaca ünlü Kuşadalı caz sanatçısı Ahmet Muvaffak Falay’ın adını taşıyan “Maffy Jazz Club” ile Kuşadası’nın en güzel gün batımının izlenebileceği “ Ada Sunset Beach Club” hizmete açıldı.

Kuşadası Belediyesi’ne ait ARYA A.Ş. bünyesinde hizmet verecek olan “Maffy Caz Club” ve “Ada Sunset Beach Club” kapılarını düzenlenen bir kokteyl ile misafirlerine açtı. Türkmen Mahallesi Gazi Beğendi Bulvarı’nda hizmet verecek olan mekanın açılışına katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 4 yıldır birlikte çalıştığı Ömer Günel ile daha uzun yıllar birlikte çalışmak istediğini belirterek destek oldu.

Çerçioğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “ Kuşadası’na kazandırılan bu yeni mekan herkes için çok güzel oldu. Kentin manzarasının da en güzel görüldüğü bu yerde umarım misafirler keyifli vakit geçirirler. Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel ile Kuşadası halkına, Aydın halkına tüm gücümüzle hizmet etmeye devam ediyoruz. Başkanımızla birlikte 18 saati aşkın çalışıyoruz. İnşallah daha uzun yıllar boyunca Başkan Ömer Günel ile birlikte hizmet edeceğiz ve hizmet etmekten de onur duyuyoruz. Mart ayından sonra birlikte birçok önemli projeye imza atacağız” dedi. (HABER MERKEZİ)
 

Editör: ERDAL GÜNDÜZ