Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Sezgin Madran'ın haberine göre, Bir dönem Aydın Ülkü Ocakları Başkanlığı görevinde bulunan Tayfun Şan, MHP Efeler Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu gerçekleştirdi.

Şan, yaptığı açıklamada, “Büyük bir gururla, Aydın Ülkü Ocakları Başkanlığı dâhil olmak üzere, Uzun yıllar çeşitli kademelerde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocaklarında görev yaptım. Bugün yeni bir aşama kat ederek 2024 yılında yapılacak olan, Yerel Seçimlerde Efeler Belediye Meclisi Üyeliği Adaylık başvurusu yapmış bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

“DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM”

Sarı’dan Ertürk ve Karakaş’a tepki Sarı’dan Ertürk ve Karakaş’a tepki

Tayfun Şan, “Efeler ilçemizde yaşayan, tüm vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak, alt yapı ve üst yapı sorunu olmayan, sosyal donatı alanlarıyla huzur ve güven ortamı tesis edilmiş bir Efeler İlçesi hayaliyle meslek ve İş hayatımdaki tüm bilgi ve birikimimi, yönetim tecrübemi Efeler Belediye Meclis Üyeliği ile bütünleştirerek siz aziz hemşehrilerimizin desteği ve teveccühü ile Hiçbir ayrım yapmaksızın, mezhep, etnik köken farkı gözetmeden, Efeler İlçemize hizmet etmek için buradan Milliyetçi Hareket Partisi Efeler Belediye Meclisi Üyesi Aday Adayı olduğumu, siz değerli hemşerilerime de ilan ediyor, hemşerilerimden , partililerimden ve dava arkadaşlarımdan çok kıymetli desteklerini bekliyorum. Değerli hemşerilerimin, kıymetli destekleriyle, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Bilge Liderim Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin Üretken Belediyecilik anlayışı ve 21. Yüzyılda Lider Ülke Türkiye ideali ile, 2023 Türk ve Türkiye Yüzyılı misyonuyla hareket ederek, Efeler ilçemizi hep birlikte inşa edeceğiz. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin başta ülkemize ve Efeler’imize, hayırlı olmasını diliyor, çıktığımız bu yolda, bizi muzaffer eylemesini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: SEZGİN MADRAN