Muhtar Öztürk’ten Büyükşehir'e hizmet teşekkürü Muhtar Öztürk’ten Büyükşehir'e hizmet teşekkürü

Yeni Kıroba İnternet Haber Sitesi'nden Kıvanç Uğur'un haberine göre,  Geçen hafta Ankara Güven Hastanesi’nde baypas ameliyatı geçiren CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, taburcu edildi. Tezcan’ın tedavisi, doktorların talimatları doğrultusunda bir ay daha ev ortamında, karantina koşullarında sürecek.

Tezcan, konuya ilişkin sosyal medya paylaşımında, “15 Aralık 2023 günü geçirdiğim kalp ameliyatı nedeniyle bir haftadan bu yana tedavi gördüğüm Güven Hastanesi’nden bugün taburcu oldum. Tedavim doktorların talimatları doğrultusunda bir ay daha ev ortamında karantina şartlarında devam edecek. Hastalığım sırasında arayan, haber gönderen, hastaneye gelen, geçmiş olsun dileklerini ileten, ancak tedaviden kaynaklı ziyaret yasağı nedeniyle görüşemediğimiz siz çok kıymetli dostlarımın desteğini hep yanımda hissettim, hissediyorum. Hepinize yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“CHP AİLEME TEŞEKKÜR EDERİM”

Milletvekili Tezcan, “Başta Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel olmak üzere tüm Cumhuriyet Halk Partisi aileme, TBMM’de geçmişte ve şu anda görev yapan milletvekili arkadaşlarıma ve TBMM’nin değerli çalışanlarına, tedavi sürecinde yoğun ilgi, destek ve çabalarıyla sağlığıma kavuşmamda çok büyük emekleri olan, Kalp Damar Cerrahı Prof. Dr. Murat Kurtoğlu, Kardiyolog Prof. Dr. Oben Baysan, Doç. Dr. Uğur Abbas ve ekiplerine, Güven Hastanesi yönetimi, tüm sağlık personeli ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum” sözlerine yer verdi. 

Kaynak: KIVANÇ UĞUR